Ahmet Nesin's Blog

Kasım 7, 2013

İŞKİLLİ BÜZÜK DİNGİLDER AKİF BEKİ…

Filed under: Uncategorized — ahmetnesin @ 5:39 am

İŞKİLLİ BÜZÜK DİNGİLDER AKİF BEKİ…

 

Daha bu bişey mi, kız ve erkekler için neleri tartışacağız. İlk türban tartışmalarını anımsıyorum da, ben karşı çıkınca Murat Belge ve Ufuk Uras isim vermeden beni faşistlikle suçlamışlardı. İnatla bu yaşayacaklarımızı yazdım durdum onlara, okullarda sorun olacağını, isteklerin artıp, işin içinden çıkılamaz noktasına gelineceğini söyledim ve “Öyle bir hale gelinecek ki kendinizi savunamaz duruma geleceksiniz…” diye de yazdım.

Şimdi kız-erkek evleri denetlenecekmiş.

 

Ey Türk gençliği,

Birinci vazifen

Ayrı evlerde oturmak

Zoraki aynı yerde bir araya geliyorsan

Oturmadan ayakta durmaktır.

 

Sabah bu konuda yazarlarımız neler yazmış diye bakınırken Akif Beki’nin yazısına gözüm takıldı. Akif Beki “Apartman sakinlerinin şikayet ve işkillenmelerine duyarlılık göstermesi gayet doğaldır…” diye yazmış. Bilmem hiç duydun mu ama işgilli büzük dingilder Akif Beki. O yüzden önce kendi durumuna bak bence, kendi durumunda böyle hallerde bir sapıklık endişesi duyuyorsan, yani büzüğün dingildiyorsa, başkalarınınkine karışmadan önce git bir tedavi ol. Baktın ki dingildeyen bişey yok, bütün vücudun rahat, titreşim, etkileşim yok, o zaman başkalarınınkinin dingildeyip dingildemediğine karışma.

Yani kısaca Akif Beki, demokrasi insanların medeni şekillerde bir araya gelmesidir, sohbet etmesi ve gülmesidir, beraber yemek yiyebilip, film neyim izlemesidir. Hiçbir insan birileriyle bir araya gelmeden önce işkillenip büzüklerinin işkillenip işkillenmediğini kontrol neyim etmez.

Daha fazla yazmayacağım, en iyisi sen ve senin gibi olanlar bir tedaviye gidin, yaptığınızı sandığınız bu mesleği de bırakın. Bu insanların sizin gibi işkillilere gereksinimi yok. Bize durup dururken işkillenmeyen ve dingildemeyenler lazım.   

 

2 Yorum »

  1. Harikasınız ya bütün yazılarını kaçırmadan okuyorum …..Bu ülkenin sizin gibilerine ihtiyacı var

    Yorum tarafından ekin — Kasım 7, 2013 @ 6:16 am

  2. Arif Beki denilen bu zavallı doğuştan mı aptal ? yoksa Din kuvveti ile mi bu zavallılık mertebesine erişmiş. ? Apartman sakinlerinin ”işgillenmesi ” çok doğal mış.! Sahi mi ?? Bizlerde sizlerin aptallık ve sahtekarlıklarınızdan İŞGİLLENİYORUZ ama kimseyi polis gücü ile haklarından mahrum etme çebesına girmedik. Suratına tükürülmeyecek kadar çukur bir adem bu Beki denilen sahtekar.

    Yorum tarafından Ertugrul Ozkan — Kasım 7, 2013 @ 7:13 am


RSS feed for comments on this post. TrackBack URI

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

WordPress.com'da ücretsiz bir web sitesi ya da blog oluşturun.

%d blogcu bunu beğendi: