Ahmet Nesin's Blog

Şubat 20, 2014

AYAKKABI KUTUCULARI SERBEST 5 AYLIK İKİZLER HAPİSE!..

Filed under: Uncategorized — ahmetnesin @ 9:24 am

AYAKKABI KUTUCULARI SERBEST 5 AYLIK İKİZLER HAPİSE!..

Sonunda bir psikologa sormaya karar verdim, bu ülkede çıldırmadan nasıl yaşanır? Gerçekten, herkes birbirine sorsun, kendi kendine sorsun, Türkiye’de çıldırmadan yaşanabilinir mi?

Cumhurbaşkanı hakkında dava dosyası var, siyasi değil, hırsızlıktan sanık ve aynı davadan mahkum olmuş birini affeden bir cumhurbaşkanı var. Genç yaşta evlendirilen ama daha sonra öldürülen kızlarımızın sorunları var ama bu konuyu cumhurbaşkanına götüremiyoruz, çünkü kendisi eşini 15 yaşında beğenmiş, 16’sında evlenmiş ve kıza liseyi bıraktırmış. “Hadi kızlar okula” diyemeyecek bir cumhurbaşkanı var ülkemizde…

Başbakan hakkında 3 dava dosyası var, şu an oğlu ve kendisi yargılanamıyorlar ama dünya zengini ikisi de yada ailecek sayamayacakları kadar çok paraları var. Yasaları kendi parasına göre çıkartmaya başlayan bir başbakanla karşı karşıyayız.

4 bakan yolsuzluktan istifa etmiş ama kendileri hâlâ partili ve milletvekili, istifa eden yok, evde para çıkıyor; bakan oğluna “Kaçak iş yapıyordum, bankaya yatıramazdım de oğlum…” diye uyarıda bulunuyor.

Bu arada Mülkiye Demir Kılınç diye bir kızcağız var, kendisi satış elemanı olarak Mezopotamya Kültür Merkezi’nde çalışıyor. Her zamanki gibi satışa çıkıyor, birisine set satıyor, aradan bir süre geçtikten sonra kitap sattığı kişi kaçakçılık ve terör örgütüne üye olmakla suçlanıyor.

İşte Mülkiye’nin traji komik olayı orada başlıyor. Mülkiye böyle birisine kitap satmaktan evlenmeden 1 gün önce gözaltına alınıyor. Aklanacağından o kadar emin ki daha sonra evleniyor, ikizlerine hamile kalıyor. Hamilelik süresinde 2 yıl 1 ay hapse mahkum oluyor. Şu an ikiz Özgür ve Lorin 2 aylık.

Mülkiye 19 Mayıs 2014’te hapse girecek, doğal olarak ikizler de girecek.

Bu saçmalığı durdurmak için bir imza kampanyası var, 19 Mayıs 2014’te ikiz bebeklerim Özgür ve Lorin’le beraber cezaevine gireceğim. linkini imzalayabilirsiniz.

Çok fazla bişey yazmama gerek var mı bilemem ama ben nasıl olur da, ne yapabilirim de çıldırmadan yaşamımı idame ettirebilirim diye düşünüyorum.

2 Yorum »

  1. Elinize sağlık…

    Yorum tarafından pirtukgeh — Şubat 20, 2014 @ 12:12 pm

  2. Hirsiz bir siyasetci ekibiyle yönetiliyoruz..Mülkiye Demir Kılınç’i yedirmeyelim.Hirsizlik hukukunun merkezinde insan yoktur.halkin püaralarini degil .ütün bir ülkenin insanlarin geleceklerini caliyorlar.Calanlar belli Hirsiz Cumhurbaskani ,Hirsiz Basbakan .Yazida bakanliklardan istifa ettirilen milletvekilleri sanirim cocuklarinin da caldigi paralari saymak icin bakanliktan ayrilmislardir.

    Yorum tarafından Mustafa Asci — Şubat 20, 2014 @ 6:17 pm


RSS feed for comments on this post. TrackBack URI

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

WordPress.com'da ücretsiz bir web sitesi ya da blog oluşturun.

%d blogcu bunu beğendi: