Ahmet Nesin's Blog

Haziran 6, 2015

SAKIN İNTİHAR ETME ERDOĞAN!..

Filed under: Uncategorized — ahmetnesin @ 7:23 am

SAKIN İNTİHAR ETME ERDOĞAN!..

Sana üzüleyim mi, yoksa başına geleceklere sevineyim mi, şaşırdım kaldım. Geleceğini iyi görmediğimi aylar, yıllar önce yazmıştım, bunun için bilimci olmaya gerek yok, sen kendini o kadar kolay ele veriyorsun ki Erdoğan, bırak konuşmanı dinlemeyi, sadece mimiklerini izlemek bile yeter seni anlamak için.

AKP milletvekillerinin seni güle oynaya Çankaya’ya yada senin bütün görmemişliğinle ve görgüsüzlüğünle yaptırdığın sarayına göndereceklerini yazdığımda inanmadın sen bana. Onların seni çok sevdiklerinden bunu yapacaklarını sandın, oysa onlar dışa vurmasa da parti içindeki tek adam faşizminden bıktıklarından, küfür yememek için, dayak yememek için gönderdiler seni oraya. Ama sen oraya gidince parti krallığının biteceğini hesaplamadın, sandın ki oraya çıkınca kral oğlu padişah olacaksın. Oysa herşey göründüğü gibi olmuyor, kralın oğlundan padişah olmuyor.

Pazartesi sabahı yada pazar akşamı yüz ifadeni çok merak ediyorum. Hatta yüz ifadenden çok saraydaki koşuşturmayı, kaçışmayı merak ediyorum. HDP barajı geçecek ve senin kraldan bozma, padişahtan devşirme başkanlık düşün sona erecek.

İşte an o an, seni görmek isterim doğrusu. İlk zılgıtı evdekiler yiyecek bence. Bilal kaçacak delik arayacak ama o kendi odasına kaçacağından (Başka odalara girerse 6 aydan önce çıkış yolunu bulamaz çünkü) bence çabuk yakalanacak. Emine Hanım dünya turuna çıkabilir, diğerleri de tıpış tıpış evlerine giderler.

Evet Erdoğan bu seçimden sonra yalnızlığının kurbanı olacaksın. Bütün düşlerin çöpe gidecek. Sende şimdi Kenan Evren sendromu da başlar bence. Sevgili Can Dündar’ın yaptığı haberden sonra yurt dışına gidememe fobisi bunun adı. Biliyorsun Kenan Evren cumhurbaşkanlığından sonra yurt dışına gidememişti. Biri ihbar eder de gözaltına alınırım korkusu başka bişeye benzemez, biz bunu tersinden biliriz. 12 Eylül darbesinden sonra Türkiye’de kalırsak tutuklanırız, işkenceden geçiriliriz, idam edilir yada potinbağıyla intihar ettiriliriz sendromudur bu. Sende bu sendrom yurt dışına çıkarsam, mantığıyla başlayacak.

Pazartesinden itibaren AKP’ye sözün fazla geçmeyecek, geçemeyecek, çünkü bu seçimlerde en az bişibakan Ahmet Davutoğlu kadar koşuşturdun, onu aşağılayarak beceremeyeceğini lanse ettin halka. Anlayacağın Erdoğan bu başarısızlık Davutoğlu’nun değil senin hanene yazılacak.

İşte demokrasi böyle bişey Erdoğan, 43 yıldır kimsenin değiştiremediği % 10’luk baraj halklar tarafından yarın saat 18 itibariyle yıkılmış olacak. İşte o zaman ne olacak biliyor musun, Bişibakan Davutoğlu haklı olarak “Erdoğan seçimi bana bıraksaydı daha iyi sonuç alırdık…” deme şansına sahip olacak. Sen bunu duyduktan sonra nasıl bir ruh haline girersin bilmiyorum ama hastalığından dolayı yavaş yavaş intihara sürüklenirsin.

Sakın ola ki böyle bişey yapma Erdoğan, bunu yapmak yerine bence tedavi yoluna git, bunda utanılacak bişey yok, onca sonradan olma zenginde hakkın var, çocuklarının gemiciklerine transatlantikcikler ekleme hakkını ellerinden alma, onlar sensiz ne yaparlar sonra. Psikolojileri bozulur, sandal bile göremez olurlar sonra. Sandal göremez hastalığı nedir bilir misin sen, çok kötüdür, insanın denize atlayıp bütün sandalları birleştiresi gelir, o sandalla dünyaya hakim olası gelir ama yüzme bilmiyorsan atladığınla kalırsın…

Epileptik davranış biçiminin son noktasına gelmiş bulunuyorsun Erdoğan. Yasal olarak bu hastalar zaten bakanlık, başbakanlık yapamaz ama biz seni sessiz bir cumhurbaşkanı olarak idare ederiz, başkanlığı unut gitsin, sakın intihar etme Erdoğan…

1 Yorum »

  1. Mkorkmaz62@gmail.com

    Yorum tarafından S. Korkmaz — Haziran 6, 2015 @ 8:56 pm


RSS feed for comments on this post. TrackBack URI

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

WordPress.com'da ücretsiz bir web sitesi ya da blog oluşturun.

%d blogcu bunu beğendi: