Ahmet Nesin's Blog

Temmuz 29, 2015

ZERRE KADAR AKLIN YOK ERDOĞAN!..

Filed under: Uncategorized — ahmetnesin @ 6:14 am

ZERRE KADAR AKLIN YOK ERDOĞAN!..

15 gün önce motorumla Kuşadası’ndan Akçay’a gelirken sıcaktan bunaldım ve son yarım saatlik yolu ceketsiz gitmeye karar verdim. Sen misin bu kararı veren, bir eşekarısı tarafından sokuldum ve kolum davul gibi şişti ve hastahaneye gittim. İğne ve ilaçlarla kolumu tedavi ederken küçük sandalıma bakmak için iskeleye çıktım ve tahta çürüdüğü için aşağı düşerek bacağımı ciddi şekilde yaraladım.

Eve geldiğimde çok canım sıkılmıştı zaten, annem gut hastalığına yakalanmış, bacaklarında ciddi ağrılar var. Canım eşim Hilal’in mesaisi başlayacağından erken döndü eve ama sinir sıkışmasından hastahaneye gitti, serumlarla, ağrı kesicilerle idare ediyor. Kızım tatilde yumurtalık iltihabına yakalanmış, sanırım girdiği havuzdan mikrop kaptı, o da önceki gece hastahanede sabahladı, ağrılardan duramıyor. Kızımın yanından ayrılıp Istanbul’a geldiğimde çoğunlukla evinde kaldığım Alişan’ın yanına geldim, bir de ne göreyim, o da yediği tavuktan zehirlenmiş, sabaha kadar hastahanede serum yedi.

Tam Alişan’a patates haşlarken ona bir telefon geldi ve teyzesinin öldüğü haberini aldık. Havalar çok sıcak olduğundan cenazeyi birazdan kaldıracaklarmış. Zaten zehirlenmeden yatak-döşek olduğundan dolayı cenazeye gidemezdi, şimdi morali daha da bozuk.

Ben bunları 15 gün içinde yaşarken bir de 32 sosyalist genç Kobani’ye oyuncak götürmek isterken bombalandı. Fotoğraflara bakamıyorum, çünkü içlerinde tanıdıklarım, karşılaştıklarım olabilir. Bombalamayı IŞİD yaptığından dolayı yüce devletimiz tavır aldı, askeri birlikleri sınıra yolladı ve IŞİD’li PKK’lileri bombalamaya, IŞİD DHKP’li Günay Özaslan 15 kurşunla evinin salonunda öldürüldü. Her ilde operasyonlar başladı, IŞİD’li Kürtler ve sosyalistler gözaltına alınmaya başlandı. Dün IŞİD’in PKK liderlerinden Karayılan’ın bulunduğu yerler bombalandı, 200’e yakın ölü olduğu söyleniyor. Biraz önce haberlere baktım 3 IŞİD’li sosyalist tutuklanmış. Erdoğan önceki gün IŞİD’in legal partisi HDP milletvekillerinin dokunulmazlıklarının kaldırılmasını istedi ve parti hakkında soruşturma açıldı. Soruşturmayı açan Erdoğan’ın son aşkı Ethem Sancak’ın eniştesiymiş. Anlaşılan bu aşkı bütün aile benimsemiş.

Seçimlere 2-3 gün kala eşim Hilal’e “Seçim oyunu yapılır da barajı geçemezsek alayımızı tutuklarlar, buna hazırlıklı ol…” demiştim ama barajı geçtiğimiz için kızıp da bunu yapacakları yada isteyecekleri hiç aklıma gelmedi.

Böyle bişey aklıma gelmedi Erdoğan, çünkü ben senden daha akıllıyım, Selahattin Demirtaş senden daha zeki, Abdullah Öcalan sana bilhassa Orta-Doğu konusunda öyle bir konuşma yapar ki, ağzın açık ayran budalası gibi dinlersin.

Yukarıda yazdığım hastalıkların hepsi geçer Erdoğan ama senin durumun tedavi götürmez, kabul etmez durumda. Dört gözle erken seçimi bekliyorum Erdoğan, senin biraz daha delirmen için, biraz daha beyninin olmadığı kafandan abuk-sabukluklar yap diye. Çünkü bir sonraki seçimlerde senin olağanüstü zekanı yavaş yavaş anlayan bu halk sana daha az oy verecek, daha fazla hesap vermeye doğru itecek.

Bu cinayetler, idamlar ne Kürtleri ne de sosyalistleri bugüne değin yıldırmadı Erdoğan. Sen şu an aklın sıra IŞİD’e savaş açmış pozisyonunda IŞİD’le savaşan PKK’lileri öldürmeye başladın ki IŞİD daha çok katliam yapsın. Senin zekan ancak bu kadar çalışıyor Erdoğan, tedavi ol diyeceğim ama artık çok geç. Sen hasta ötesi bişeysin Erdoğan, okumadığın için faşizmi bile daha anlamamışsın.

1 Yorum »

  1. Babasının oğlu, güzel yazmışsın. Bu akılsızların üzerine gidersen diş gösterip ısırıyorlar. Tez elden kuduz aşısı yaptır. Ne olur, ne olmaz.

    Yorum tarafından Ahmet Ekinci — Temmuz 29, 2015 @ 12:48 pm


RSS feed for comments on this post. TrackBack URI

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

WordPress.com'da ücretsiz bir web sitesi ya da blog oluşturun.

%d blogcu bunu beğendi: