Ahmet Nesin's Blog

Kasım 14, 2016

BENCE ERDOĞAN SADO-MAZOŞİST!..

Filed under: Uncategorized — ahmetnesin @ 9:03 am

BENCE ERDOĞAN SADO-MAZOŞİST!..

Çevremdeki herkes umutsuzluğa düşmüş durumda, oysa Recep Tayyip Erdoğan konuştukça ben keyifleniyorum, yüzündeki tikler çoğaldıkça benim de yüzümde güller açıyor. Liste yapmaya başladım “Haddini bil” demediği bir ülke lideri yada siyasetçi kaldı mı diye!.. Hele son AB bildirilerinden ve Almanya’da hazırlanan 200 sayfalık suç duyurusundan sonra kendisi iyice yamuldu, ben de bir o kadar keyiflendim.

Her siyasetçinin ülkesindeki sorunları çözme biçimi vardır ve değişiktir. Ama ben ilk kez yaptırdığı vahşetten bu kadar keyif alan, ölümlerden dolayı ağzının suyu akan birisini görmedim. Erdoğan Dracula gibi birisi, kan emdikçe sağlığı yerine geliyor. Bazen doktor arkadaşlarımla konuşuyorum, televizyonlara gözlerinin altı mor, yüzü bembeyaz çıktığında bana 1 gün önceden kemoterapi aldığını söylüyorlar. 2 gün sonra bir de bakıyorum ki rengi yerine gelmiş, keyiften neredeyse uçacak, hemen günlük siyasi haberlere bakıyorum, en az 5 kişi ölmüş, 15 kişi gözaltına alınmış, bunlardan 3’ü tutuklanmış.

İşte o an canlanıyor gözümün önünde, çocukluğumun filmlerine gidiyorum ve Dracula’nın kan emdikten sonraki suratı geliyor gözümün önüne, aynı Erdoğan. İşte bu anı yakaladığımda karar verdim Erdoğan’ın Macar asıllı bir kont olduğuna ve kan emici olduğuna.

Anlayacağınız Erdoğan bir devşirme, sonradan Müslüman olmuş birisi. Son Dracula’lardan olduğu için Müslümanlığı seçmiş, Avrupa Birliği’nden uzaklaşma nedeni o, zeki biri kendisine göre. Çünkü Erdoğan her Dracula gibi Haç’tan korkuyor, o işareti gördüğünde ölümle pençeleşiyor, sara krizine giriyor ve kendine gelmesi saatlerini alıyor. Dikkat edin, Erdoğan’ın en mülayim zamanları Avrupa Birliği’ne gireceğimizi sandığımız zamanlardır. Hemen hemen bütün Türkiye inanmıştı neredeyse AB’ye gireceğimize. Oysa o dönemler çok uyarmıştım, AB’ye girme şansımızın olmadığını. Erdoğan mülayimdi çünkü herkes elinde HAÇ’la geliyor ve onu paralize ediyordu.

Sanırım bu durumu çocukken fark etmiş olmalı ki, elinde, sokağında yada ibadethanesinde HAÇ olmayan islamiyeti seçmiş, Arap ülkeleriyle çok iyi geçinmesi de ondan, inandığından değil.

Ama Erdoğan Draculalığından dolayı sadece sadist değil, aynı zamanda mazoşist de. İktidarda kalmak için her kan emdiğinde kendi sonunu da hızlandırıyor, bunun farkına vardığında yine paniğe kapılıyor ve hemen kanını emecek insanlar aramaya başlıyor. Oysa bisürü şeyi bilmediği gibi Draculalığı da tam öğrenememiş, onların da kan emmek için bir zamanları olduğunu, acıkmaları gerektiğini bilmiyor. O sanıyor ki doysa da kan içmeye devam edebilir, oysa o kanı içtikten sonra dinlenmesi gerekiyor, hatta bisüre tabutuna girip dinlenmesi gerekiyor.

Oysa Erdoğan bu kadar sık kan emdikçe kendi sonunu hızlandırıyor. Sonunu gördükçe panikliyor, panikledikçe daha çok faşistleşiyor, pardon Draculaşıyor. AB’ye girme sürecini anımsayın, o sıralar demokrat görünmek adına sadece kendi çevresinin, bakanlarının kanını emmişti. Ben bunlardan sadece 3’ünü biliyorum tabi, büyük olasılıkla daha fazladır. Sümeyye Erdoğan’ın babasının yanında işe başlaması o zamana denk gelir. Kızcağız bir elinde sara hapı, bir elinde kan yapıcı hap, babasının kudurma anını bekledi aylarca. Zor bir durum bir kız için, çok üzülürdüm ben ona.

One minute” dediği anı anımsıyorsunuz değil mi, bunu deyip hemen salonu terk etmişti. Oysa normalde insan “One minute” dedikten sonra konuşmaya devam eder, Erdoğan salonu terk etti oysa. Çünkü onun gerekçesi başkaydı, krize girmişti, “One minute, I need the blood” demek istiyordu ama asimile olmuş bir Dracula olarak devamını getiremedi, oysa içinden “Bi Dakka kardişim, bana kan lazım” diye haykırıyordu.

Emine Erdoğan neden Dracula Recep’le evlendikten sonra kapanmış ki, hiç düşündünüz mü, boynundaki 2 diş izi gözükmesin diye. Kendi söyleşisinde yok mu, hepimiz okuduk “İlk kapandığımda günlerce ağladım…” diye. İşte o ağlama kapanmadan değil, boynundaki ağrılardan. Tabii siz bana inanmayacaksınız şimdi, hiç kanınız emilmediğinden bilmiyorsunuz bu durumu. Erdoğan’ın gözlerini devirdiği bir fotoğrafı var, ona bakın bana hak vereceksiniz, Erdoğan bir Sado-Mazoşist, kendi sonunu hızlandıran bir kan emici. Ama çok yakındır, BARIŞ’ı dikine, DEMOKRASİ’yi enine yapıp bir HAÇ yapıp onu tarihin sayfalarına gömeceğiz.

 

Yorum Yapın »

Henüz yorum yapılmamış.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URI

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

WordPress.com'da ücretsiz bir web sitesi ya da blog oluşturun.

%d blogcu bunu beğendi: